ساختار شرکت tdatech

شرکت توان دید آتی دارای چند بخش اصلی با وظایف مشخصه زیر می باشد :
۱) تحقیق و توسعه سیستم ها: این بخش با در اختیار داشتن کادری متخصص و مجرب در زمینه طراحی سخت افزار و نرم افزار های مربوطه و با استفاده از تجهیزات مدرن وظیفه طراحی سیستم های جدید را عهده‌دار می باشد. جهت ارتقاء دانش فنی پرسنل بخش فوق همواره از آخرین دستاورد‌های ارائه شده در نمایشگاه‌های جهانی استفاده می‌نماید.
۲) بخش نرم افزار: در این بخش کارشناسان نرم افزاری شرکت با استفاده از آخرین متد تولید نرم افزار نسبت به تهیه نرم افزارهای مورد نیاز و مکمل اقدام می‌نمایند .
۳) بخش سخت افزار: این بخش تولید سیستم‌های طراحی شده را با استفاده از بهترین قطعات موجود انجام داده و با رعایت مراحل متعدد کنترل کیفیت نسبت به تولید دستگاه های سخت افزاری اقدام می نمایند.
۴) بخش فروش: این بخش در جهت معرفی محصولات تولیدی و ارائه آن به بازارهای مختلف داخلی اقدام می نماید.
۵) پشتیبانی: جهت دستیابی به رضایت مشتریان از عملکرد محصولات خریداری شده و استفاده بهینه از کلیه قابلیت‌های موجود این بخش وظیفه نصب، راه اندازی، ارائه آموزش و خدمات گارانتی را عهده دار می باشد.
همچنین راه اندازی و آموزش استفاده از انواع دستگاه‌های چاپ کارت PVC ، نصب و راه‌اندازی انواع گیت‌های تردد از فعالیتهای دیگر این بخش می باشد .
۷) بازرگانی خارجی: این بخش وظیفه تأمین مایحتاج سخت افزاری و نرم افزاری بخش‌های تولیدی و تحقیقاتی شرکت و نیز بازار داخلی از طریق منابع خارجی و برگزاری نمایشگاه های خارج از کشور را به عهده دارد .
۸) اداری مالی: هدایت سیستم های خزانه، خرید، فروش و انبار به همراه ارائه گزارش های مالی اداره امور اداری و پرسنلی مجموعه بر عهده کارشناسان این بخش می باشد.