ایپاس

ایپاس۱۳۹۸-۷-۱۱ ۱۰:۴۹:۴۰ +۰۳:۳۰

معرفی نمایشگاه IPAS

نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی ایمنی و امنیتی ایپاس سالانه با حضور جمع کثیری از شرکت های توانمند داخلی و خارجی در زمینه لوازم و تجهیزات پلیسی، ایمنی و امنیتی برپا گردیده و فرصت بسیار مغتنمی را برای شرکت های فعال در این صنعت قرار دهد و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت و سوی رشد این صنعت، فعالیت ها و نوآوری های آتی خود را هدایت نمایند.اهداف کلی از برگزاری نمایشگاه بین المللی IPAS عبارتند از:

بروزرسانی، توسعه و ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات پلیسی و استفاده از فن آوری‌های روز جهان با هدف تسهیل و تسریع در ماموریت های محوله و ارتقاء توانمندی‌ و فناوری‌های پلیسی با رویکرد پیشگیری از وقوع جرم.
گسترش فرهنگ استفاده از تجهیزات امنیتی و ایمنی در سطح جامعه به منظور کاهش حوادث، سوانح و خسارات ناشی از آن.
آشنایی فعالان حوزه ایمنی و امنیت در بخش های دولتی و خصوصی با آخرین فن آوری های لوازم و تجهیزات پلیسی امنیتی و ایمنی .
بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و پتانسیل ها و بسط فضای آشنایی و مشارکت منابع تولید و مصرف با هدف کوتاه نمودن دست واسطه .
حمایت از نخبگان و مخترعین فعال در زمینه تجهیزات مرتبط با موضوع نمایشگاه و کمک به تجاری سازی ایده های برتر.
شکوفایی و رونق اقتصادی، اجتماعی ، فرهنگی و ایجاد زمینه اشتغال و افزایش تولید داخل.
ایجاد فرصت مناسب برای تبادل نظرات و اطلاعات نوآورانه تولیدکنندگان و مصرف کنندگان این نوع تجهیزات.
ساماندهی فعالین حوزه تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی با هدف افزایش کیفی و ارتقاء فناوری‌ها و استانداردسازی تجهیزات.

حضور شرکت توان دیدی آتی در نمایشگاه ایپاس

حضور شرکت توان دید آتی در هجدهمین نمایشگاه IPAS 2019
مقدمه‌ای برای ایپاس
از سال ۱۳۸۰ با رویش تفکری نو توسط فرمانده وقت نیروی انتظامی جمهوری اسلامی در جهت ارائه تجهیزات پلیسی، امنیتی، ایمنی با حضور ۱۹ کشور جهان برگزار و در تقویم شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ا ثبت و برگزاری ادواری آن به بنیاد تعاون ناجا به نمایندگی از شرکت ناجی پاس واگذار گردید. این نمایشگاه بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های گروهی و سایتهای معتبر داخلی و خارجی دارد. به همین دلیل همواره شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی استقبال خوبی از آن می‌کنند.
عرضه‌ی انواع جنگ‌افزارهای سبک و سنگین، تجهیزات کنترل ترافیک، تجهیزات امنیتی، تجهیزات حفاظت فیزیکی، تجهیزات بیومتریک و احراز هویت، انواع نرم‌افزار ها و سخت افزارهای کنترل وسایل نقلیه متحرک با مصرف امنیتی و امدادی و… باعث می‌شود تا علاوه بر بازدید مسوولان و مدیران امنیتی و حراستی دولتی و بازدیدکنندگان حرفه‌ای برای عموم هم جذابیت ویژه‌ای داشته‌باشد.
مراسم افتتاحیه توسط شخص فرمانده کل نیروی انتظامی ایران به همراه هیئتی از سران نیروی انتظامی ایران و کشورهای همسایه ایران برگزار می‌گردد.
هجدهمین دوره نمایشگاه ایپاس با عنوان IPAS 2019 در تاریخ ۸الی ۱۱مهرماه ۱۳۹۸ در سالن شبستان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) در حال برگزاری می‌باشد.
شرکت توان دید آتی با مدیریت عاملی مهندس رحیمیان با هدف کمک به چرخه تولید و صنعت استان همدان در سال ۱۳۹۵ تاسیس گردید تا تجربیات، توانایی‌ و دانش مجموعه را به استان خود انتقال دهد.
در این مجال با انعقاد پیمان همکاری با شرکت آریز سیستم به مدیریت جناب مهندس حقیقی، برای اولین بار در نمایشگاه بین‌المللی ایپاس جهت معرفی محصولات ترافیکی امنیتی حاضر شده‌است تا علاوه بر سنجش میزان توان و سطح کیفی محصولات با سایر رقبای داخلی و خارجی، خود را به عنوان یکی از تولیدکنندگان مولد در این عرصه با هدف قطع وابستگی از کشورهای غربی و ایجاد اشتغال با استفاده از نیروهای متخصص و بومی معرفی نماید.
محصولات این شرکت علاوه بر کیفیت، با بهره‌گیری از تکنولوژی روز جهان تولید می‌گردند و طی سال‌های اخیر توانسته جایگزین مناسبی در برابر محصولات مشابه خارجی باشد و همین قدم کوچک، افتخاری بزرگ برای این شرکت محسوب می‌گردد.
ما دست در دست هم با تلاش و کوشش برای به احتزاز در آوردن پرچم کشورمان با پیمودن مسیری طولانی و پر فراز و نشیب با اخذ پروانه ثبت اختراع در زمینه تولیدات ملی، برای قطع وابستگی در این بخش قدم در این راه گذاشته‌ایم .
هدف شرکت رفع نیاز و قطع وابستگی بوده است و آرمان ما عرضه محصولات در سایر کشورها می‌باشد.
برای رسیدن به آرمان‌های خود با تکیه بر غرور ملی، بزودی در نمایشگا‌های بین‌المللی خارجی شرکت خواهیم نمود. امید است فروش و عرضه این محصولات کمکی به افزایش صادرات غیر نفتی با توجه به برنامه اقتصاد مقاومتی کشورمان نماید.
انواع گیت‌ تردد نفر، گیت تردد خودرو ( دفنی، ضد انتحار )، انواع راهبند اتوماتیک و ستونی، انواع سرعت‌گیر یک‌طرفه( تایر کیلر ) مجموعه محصولات این شرکت می‌باشد. مهندسین این شرکت جهت هوشمند‌سازی، بالابردن سطح کیفیت، امنیت و توسعه محصولات همواره در حال تلاش و تحقیق هستند. در حال حاضر اکثر محصولات از انواع نر‌افزار‌های کنترلی و امنیتی پشتیبانی می‌کنند و امکان نصب بر روی آنها وجود دارد.
در این فرصت محصولی جدیدی که بزودی عرضه خواهد شد، به بازدیدکنندگان معرفی می‌گردد.
فلایت باکس (Filght-box ) جعبه‌ای مستحکم در سایز‌های سفارشی می‌باشد. از فلایت باکس برای حمل انواع تجهیزات نظامی، هواپیمایی، مهندسی، سینمایی و کلیه کالاهای حساس و با ارزش که نیاز به مراقبت ویژه در زمان جابجایی دارد، استفاده می‌گردد. مهندسین ما با بررسی و آنالیز دقیق توانستند آنرا طراحی کنند و به زودی به بازار ارائه می‌گردد.