شروع و هدف از فعالیت شرکت
شرکت توان دید آتی در سال ۱۳۹۵ با هدف فعالیت در زمینه تجهیز ،طراحی و تولید سیستم‌های امنیت، شناسایی و کنترل تردد شامل سخت افزار و نرم افزارهای مربوطه تأسیس گردیده است.

در راستای هدف تعیین شده شرکت توان دید آتی با تلاش فراوان توانسته است در زمره اولین عرضه کنندگان پرینترهای چاپ مچبند شناسایی بیمار (TSC) و انواع رول‌های شناسایی بیمار در سایز و رنگ متنوع، عرضه انواع لیبل پرینتر و تامین مواد مصرفی آنها، عرضه انواع پرینتر چاپ کارت PVC به همراه ارائه خدمات و پشتیبانی ، تامین انواع کارت‌های PVC، طراحی، اجرا و ارایه خدمات برای انواع گیت کنترل تردد خودرو و نفر در کشور قرار گیرد و سهم قابل توجهی از بازار این فن آوری را به خود اختصاص دهد.

سیستم‌های کنترل تردد همگام با تکنولوژی روز دنیا در ایران تولید می‌گردد و شرکت افتخار دارد که تعداد کثیری از سازمان، شرکت، موسسه، وزارتخانه، کارخانجات بزرگ و کوچک صنعتی، بیمارستان ها، هتل ها و … را تحت پوشش محصولات و خدمات ارائه شده خود قرار دهد.

در حال حاضر با شرکت مستمر در نمایشگاه‌های بین‌المللی ایپاس، صنایع، الکامپ و … نسبت به عرضه محصولات خود در کشور عزیزمان تلاش مستمری را آغاز نموده‌ایم.

تلگرام نمایندگی محصولات TSC
اینستاگرام نمایندگی محصولات TSC